POZNAŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW 24.02.2023

Reprezentacja szkoły w składzie: Wiktor Strzelczyk (kapitan), Jan Wierzbiński, Ziemowit Urbaniak, Nikodem Topolski, Szymon Jędrzejczak, Borys Olszewski, Stanisław Stroiński, Marcin Stawicki, Franciszek Cypryański, Hubert Falkowski i Antoni Tatarkiewicz rozegrała półfinałowe mecze w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców.

W kolejnym II etapie trafiliśmy na SP 29 (UKS Jedynka Poznań) oraz SP Gortat (Energetyk Poznań) i nie był to przysłowiowy „spacerek”. Kto interesuje się poznańską siatkówką to wie, że to najmocniejsze kluby siatkarskie w Poznaniu.

Chłopcy stanęli na wysokości zadania i zostawili serce na boisku.

Nasz kapitan WIKTOR STRZELCZYK (na co dzień grający w klubie Energetyk P-ń) zasługuje na słowa uznania za dojrzałość siatkarską na boisku, za umiejętność kierowania zespołem i wspierania go w trudnych momentach.

Całej drużynie dziękuję za ofiarną grę i za to, że stanowią fantastyczny TEAM SP 70😊

Wyniki:

SP 70 – SP 29 0:2

SP Gortat – SP 70 2:0

Rozgrywki kończymy na tym etapie. Dziękuję za półfinał!!!

Opiekun Anna Swoboda

Skip to content