POZNAŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY 2022

POZNAŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW 25.11.2022

Reprezentacja szkoły w składzie: Wiktor Strzelczyk (kapitan), Jan Wierzbiński, Ziemowit Urbaniak, Nikodem Topolski, Szymon Jędrzejczak, Borys Olszewski, Marcin Stawicki, Stanisław Stroiński, Franciszek Cypryański i Antoni Tatarkiewicz rozegrała mecze w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców.

Do rozgrywek zgłoszono 18 zespołów podzielonych na 6 grup.

Z każdego turnieju w I etapie rozgrywek awansował tylko jeden zespół – wygrany.

Reprezentacja stanęła na wysokości zadania i wygrała dwa mecze z SP 66, 2:0 i SP 51, 2:0 nie oddając żadnego seta przeciwnikom.

Jesteśmy w półfinale rozgrywek.

Zostało już tylko 6 zespołów.  Do finału awansują 4!?

W kolejnym II etapie trafiamy na SP 29 i SP Gortat już wiemy , że to nie będzie przysłowiowy „spacerek”. Musimy zagrać mądrze wykorzystując nasze atuty i nie pozwolić przeciwnikom na narzucenie swojego systemu gry.  Kluczem do sukcesu mocna, celna zagrywka, szczelny blok, ofiarna obrona, dokładne przyjęcie i punktowy atak. Słowem wszystko ale nie ma rzeczy niemożliwych.

Trzymajcie kciuki!!!

Opiekun Anna Swoboda

Skip to content