Finał POZNAŃSKICH IGRZYSK DZIECI  W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW 16.03.2023

Reprezentacja szkoły w składzie: Adam Borowski, Tymon Grzybowski, Marcin Król, Jan Fajer, Jakub Kliński, Bruno Kruger, Franciszek Wiciak, Andrzej Chyrek, Franciszek Kubiński, Franciszek Szymański rozegrała mecze FINAŁOWE w ramach Poznańskich Igrzysk Dzieci rocznika 2010 i młodsi w siatkówce chłopców.

SP 70 – SP 29 (UKS Jedynka Poznań) 0:2

SP 70 – SP 20 (mecz o III miejsce) 0:2

Ostateczny wynik rozgrywek

I miejsce SP 34 – Mistrz miasta Poznań

II miejsce SP 29

III miejsce SP 20

IV miejsce SP 70

Jestem bardzo dumna z chłopaków, ponieważ zostawili serce na boisku. Dla większości z nich to pierwsze tak poważne zawody siatkarskie. Trochę w tym prawdy, że czwarte miejsce boli najbardziej jednak nas cieszy fakt, że chłopcy potrafili nawiązać walkę ze szkołami sportowymi gdzie ilość godzin (10 godzin) oraz program nauczania jest nastawiony tylko i wyłącznie na dyscyplinę sportową jaką jest siatkówka. Tym razem szczęście sprzyjało lepszym. Jednak reprezentacja nie spuszcza głów tylko trenuje dalej aby za rok wyjść silniejsza i odważniejsza!!!

Gratuluję IV miejsca na terenie miasta Poznania. To duży prestiż dla szkoły!!!

DZIĘKUJEMY!!!

Opiekun/trener Anna Swoboda

Skip to content