Catering

Drodzy Rodzice,

RUSZAMY Z OBIADKAMI OD PONIEDZIAŁKU 5.09.22, MOŻECIE ZAMAWIAĆ JUŻ OD DZIŚ ! MENU JEST NA STRONIE
Jest nam niezwykle miło, że już od 5.09.2022, będziemy mieli ogromną przyjemność   karmić Wasze pociechy.
Jesteśmy rodzinną manufakturą specjalizującą się w przygotowywaniu posiłków dla placówek oświatowych, a w branży gastronomicznej istniejemy od 1995  🙂
Prywatnie jesteśmy Rodzicami czwórki dzieci: Franka, Tosi,  Ambrożego i  Anieli 🙂
Kochamy i rozumiemy dzieci, znamy ich potrzeby, mamy nadzieję, że uda nam się sprostać oczekiwaniom Waszych pociech, przede wszystkim zależy nam na tym, aby je nakarmić i żeby posiłki, które serwujemy, im smakowały.
Mamy nadzieję na długotrwałą, wspólną, kulinarną przygodę 🙂

Wszelkie zakupy dotyczące obiadów od teraz dokonujecie Państwo online czyli bezgotówkowo!
Dla Państwa wygody korzystamy ze specjalnego portalu, za pomocą którego będą mogli Państwo dokonywać zakupów kulinarnych w Państwa szkole  już z poziomu smartfona.
Witamy Państwa zatem, bardzo serdecznie na platformie

www.kid-eat.pl

i zapraszamy do wykupienia posiłków.
Od  dziś tj. od 1.09.22 można się logować na platformie:

www.kid-eat.pl i dokonać zakupów, Wasza Szkoła  SP nr 70 w Poznaniu  w  ma tam miała swoją zakładkę, którą bez trudu znajdziecie.
Portal jest prosty i intuicyjny, jeżeli mielibyście Państwo jednak, jakikolwiek kłopot techniczny prosimy o kontakt bezpośrednio do serwisu

tel. 530 763 539 p. Dorota – Kid-Eat

www.kid-eat.pl – tu zamawiamy posiłki!
– można założyć osobiste konto,
– wprowadzić dane dziecka/dzieci,
– obejrzeć kalendarz miesięczny – z menu na każdy dzień miesiąca oraz
– wybrać posiłki zgodnie z preferencjami i ofertą kulinarną w Waszej szkole.

Ponieważ od lat pracujemy w obszarze żywienia dzieci, znamy jego specyfikę i zdajemy sobie sprawę jak różne są gusta i preferencje kulinarne naszych milusińskich i ich Rodziców, dlatego proponujemy Państwu nasz autorski projekt, który daje Wam codziennie WYBÓR między dwoma rodzajami kuchni i myśleniu o gotowaniu:
1. klasyczna kuchnia polska – bez „udziwnień”
2. dania ekologiczne, nowe spojrzenie na gotowanie, dania „nowości” kuchnie świata etc.
Możecie Państwo zamówić na każdy dzień jedno z dwóch proponowanych dań głównych oraz propozycje wymienione poniżej w przedstawionych zestawach:

Cena posiłków brutto od 1.09.22 :

zupa + danie główne + napój = 15,-

danie główne + napój = 13,-