ENEA MINI CUP 2023

15.03, 20.04, 17.05 FINAŁ

Najmłodsza reprezentacja szkoły wzięła udział w cyklu zawodów siatkarskich Enea Mini Cup organizowanych przez klub Energetyk Poznań.

Zawody odbywały się na dwóch halach sportowych obiektu POSiR  przy ulicy Jana Spychalskiego 34.

SKŁAD REPREZENTACJI

Klasy 3 – Natasza Swoboda, Nina Andrzejewska, Alina Flejter, Ewa Rajewska, Aleksander Olszewski

Klasy 4 – Maria Białas, Aleksandra Krajewska, Helena Wasielica, Antonina Wiciak (20.04)Franciszek Demuth, Franciszek Jasik, Wojtek Prauziński, Antoni Ptak

Nasi najmłodsi siatkarze klas trzecich rywalizowali w grze singlowej natomiast uczniowie klas czwartych grali w parze na boisku. Za nami pierwsze mecze w reprezentacji szkoły i pierwsze na profesjonalnej hali sportowej. Dzieci doświadczyły pierwszych łez porażki ale również radości z wygranej. Zakwalifikowaliśmy się jako szkoła do rozgrywek finałowych w pięknej oprawie technicznej. Podczas finału dzieci powitał prezes klubu Energetyk Poznań, a następnie wystąpiły gimnastyczki artystyczne w programie z szarfą, obręczą i piłką. Rozgrzewkę z dziećmi poprowadziła wielokrotna reprezentantka kraju Karolina Różycka. Podczas finału nie zabrakło atrakcji i dobrej zabawy.

Myślę, że pierwsze szlify siatkarskie mamy za sobą teraz już będzie coraz lepiej😊

Najważniejsze aby czerpać radość z uprawiania sportu😊

Opiekun i selekcjoner😊 grupy Anna Swoboda

Opiekun grypy najmłodszej Julia Swoboda

Skip to content