Po sąsiedzku 07.06.2023

Dnia 07.06.2023 reprezentacja szkoły rozegrała mecze towarzyskie w siatkówkę w ramach turnieju „ Po sąsiedzku”.

Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 23 przy ul. Norwida 21 w Poznaniu.

SKŁAD REPREZENTACJI

Dziewczęta: Katarzyna Olejniczak, Klara Stryczyńska, Lena łukowska, Weronika Skorzybut, Asia Świerczak, Nadia Markowska

Chłopcy: Antoni Tatarkiewicz, Nikodem Topolski, Franciszek Solarek, Jakub Nowaczyk, Mateusz Skowroński, Szymon Jędrzejczak, Piotr Miszczak

Turniej przeznaczony był dla klas 8 i młodszych nie zrzeszonych w żadnym klubie sportowym.

Celem turnieju była integracja jeżyckich szkół, popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji wśród dzieci i młodzieży  oraz popularyzacja piłki siatkowej jako formy spędzania czasu wolnego.

System gry na czas. Pierwszego seta grały dziewczęta 10 min, drugiego chłopcy 10min, trzeciego bez względu na wynik mieszany 3+3, czas 10min.

WYNIKI:

1 miejsce SP 71