Zbiórka dla dzieci w szpitalach

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Państwo!

We współpracy z Fundacją TIP TOP oraz Pracownią Uśmiechu ogłaszamy zbiórkę materiałów, które uprzyjemnią Dzień Dziecka dzieciom i młodzieży przebywającym w poznańskich szpitalach.

Zbiórka obejmuje artykuły nowe;

do poniedziałku 25 maja, do godz.15.00, do świetlicy, można przynosić:

kolorowanki, kredki, materiały plastyczne,

gry, puzzle, klocki, autka, resorki, 

ozdoby do włosów, koraliki,

dla maluszków grzechotki, gryzaczki,

dla młodzieży skarpetki, kosmetyki.

Więcej informacji jest na plakacie, który przesyłam w załączniku.

Liczymy na Waszą szczodrość i zaangażowanie!

Pozdrawiam serdecznie – Anna Czajewicz.

Przejdź do treści