Drodzy Uczniowie!
Szanowni Państwo!
We współpracy z Fundacją TIP TOP oraz Pracownią Uśmiechu ogłaszamy zbiórkę materiałów, które uprzyjemnią Dzień Dziecka dzieciom i młodzieży przebywającym w poznańskich szpitalach.
Zbiórka obejmuje artykuły nowe;
do poniedziałku 25 maja, do godz.15.00, do świetlicy, można przynosić:
kolorowanki, kredki, materiały plastyczne,
gry, puzzle, klocki, autka, resorki,
ozdoby do włosów, koraliki,
dla maluszków grzechotki, gryzaczki,
dla młodzieży skarpetki, kosmetyki.
Więcej informacji jest na plakacie, który przesyłam w załączniku.
Liczymy na Waszą szczodrość i zaangażowanie!
Pozdrawiam serdecznie – Anna Czajewicz.
