WYNIKI SZKOLNEGO TURNIEJU GRY W SCRABBLE

W maju odbył się w naszej szkole turniej gry w scrabble. Klasy trzecie, czwarte i piąte spotykały się na rozgrywkach w bibliotece. Najpierw odbyły się rozgrywki klasowe, następnie półfinały, a ostatecznie finał. Podczas finału liczba punktów zdobytych przez drużynę zdecydowała o zajętym miejscu.

Klasy III

I miejsce  Klaudia Lange i Natalia Wietchy

II miejsce  Julia Czapik i Antonina Plura,

III miejsce ex aequo Marcelina Łachut i Eliza Wencławek 

                        oraz   Jeremi Rosół i Maciej Rzeszewski

Klasy IV i V

I miejsce ex aequo Vincent Śmieszek – Zając i Filip Ciesiółka oraz Teodor Plura

II miejsce Anna Wachowiak i Michalina Zając

III miejsce Daniel Shaded  i Konstanty Janas 

Gratulacje!

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostaną wręczone podczas najbliższego apelu.

Ogromne podziękowania kieruję do wychowawców, którzy przychodzili z klasami na rogrywki. Uczniowie mieli okazję rozwijać nie tylko słownictwo i koncentrację, ale także ćwiczyć wyobraźnię i umiejętność współpracy w grupie.

                                                          Organizator turnieju: Aleksandra Pułkowska

Przejdź do treści