W maju odbył się w naszej szkole turniej gry w scrabble. Klasy trzecie, czwarte i piąte spotykały się na rozgrywkach w bibliotece. Najpierw odbyły się rozgrywki klasowe, następnie półfinały, a ostatecznie finał. Podczas finału liczba punktów zdobytych przez drużynę zdecydowała o zajętym miejscu.
Klasy III
I miejsce Klaudia Lange i Natalia Wietchy
II miejsce Julia Czapik i Antonina Plura,
III miejsce ex aequo Marcelina Łachut i Eliza Wencławek
oraz Jeremi Rosół i Maciej Rzeszewski
Klasy IV i V
I miejsce ex aequo Vincent Śmieszek – Zając i Filip Ciesiółka oraz Teodor Plura
II miejsce Anna Wachowiak i Michalina Zając
III miejsce Daniel Shaded i Konstanty Janas
Gratulacje!
Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostaną wręczone podczas najbliższego apelu.
Ogromne podziękowania kieruję do wychowawców, którzy przychodzili z klasami na rogrywki. Uczniowie mieli okazję rozwijać nie tylko słownictwo i koncentrację, ale także ćwiczyć wyobraźnię i umiejętność współpracy w grupie.
Organizator turnieju: Aleksandra Pułkowska

