I miejsce ADELA WĘGLARZ z klasy 3 B
II miejsce ALICJA BÓRKOWSKA z klasy 2a
III miejsce ZUZANNA RAŹNA z klasy1 b
Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Gratulacje!
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
Organizatorki: Izabela Nicke, Aleksandra Pułkowska
