I miejsce PAULINA KWAŚNIEWSKA z klasy 4 a
Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Gratulacje!
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
Organizatorki: Izabela Nicke, Aleksandra Pułkowska
Narzędzia dostepności