Udział w III Poznańskim Forum Wolontariatu Szkolnego

W poniedziałek, 25 maja, wolontariuszki z naszej szkoły wzięły udział w III Forum Wolontariatu Szkolnego, które odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1.

Udział w wykładach, warsztatach, rozmowy o tym, jak skutecznie działać na rzecz innych to niektóre z przygotowanych punktów wydarzenia.

Możliwość poznania rówieśników z innych szkół, również zaangażowanych społecznie, była nie tylko okazją do nawiązania nowych relacji, ale także źródłem inspiracji i motywacji do dalszego działania. .

Przejdź do treści