Dnia 18 maja 2026r na terenie naszej placówki odbył się Turniej Piłki Siatkowej „dwójki żeńskie” dedykowany dziewczętom klas 7-8.
Do turnieju zgłosiło się 6 par żeńskich.
Na początku odbyło się powitanie zespołów i krótkie omówienie zasad gry.
Mecze rozegraliśmy systemem każdy z każdym, jednego seta do 25pkt. gdzie o wyniku decydowała w pierwszej kolejności liczba wygranych spotkań.
Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz pamiątkową koszulkę ufundowaną i przygotowaną przez Radę Rodziców!!!
Dziękujemy!!!
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce Helena Wasielica i Aleksandra Krajewska
II miejsce Aleksandra Szulc i Maria Socha
III miejsce Antonina Wiciak i Iga Błoch
IV miejsce Maria Białas i Martyna Krajda
V miejsce Gabrysia Krystkowiak i Alicja Grzesińska
VI miejsce Michalina Ruskowiak i Antonina Wysocka
Dziękuję za fantastyczną postawę na boisku oraz ambitną grę o każdy punkt.
Dziękuję Ani i Oliwii za pomoc w liczeniu punktów i organizacji turnieju:-)
Turniej stał na wysokim poziomie siatkarskim!!!
Dziękuję i gratuluję uzyskanych wyników!!!
Organizator turnieju Anna Swoboda
