TURNIEJ SIATKARSKI „dwójki żeńskie” 18.05.2026

Dnia 18 maja 2026r na terenie naszej placówki odbył się Turniej Piłki Siatkowej „dwójki żeńskie” dedykowany dziewczętom klas 7-8.

Do turnieju zgłosiło się 6 par żeńskich.

Na początku odbyło się powitanie zespołów i krótkie omówienie zasad gry.

Mecze rozegraliśmy systemem każdy z każdym, jednego seta do 25pkt. gdzie o wyniku decydowała w pierwszej kolejności liczba wygranych spotkań.

Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz pamiątkową koszulkę ufundowaną i przygotowaną przez Radę Rodziców!!!

Dziękujemy!!!

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Helena Wasielica i Aleksandra Krajewska

II miejsce Aleksandra Szulc i Maria Socha

III miejsce Antonina Wiciak i Iga Błoch

IV miejsce Maria Białas i Martyna Krajda

V miejsce Gabrysia Krystkowiak i Alicja Grzesińska

VI miejsce Michalina Ruskowiak i Antonina Wysocka

Dziękuję za fantastyczną postawę na boisku oraz ambitną grę o każdy punkt.

Dziękuję Ani i Oliwii za pomoc w liczeniu punktów i organizacji turnieju:-)

Turniej stał na wysokim poziomie siatkarskim!!!

Dziękuję i gratuluję uzyskanych wyników!!!

Organizator turnieju Anna Swoboda

Przejdź do treści