TURNIEJ DRUŻYN MIESZANYCH 26.03.2024

Dnia 26 marca 2024r reprezentacja szkoły w składzie: Tymon Grzybowski (KAPITAN), Jan Fajer, Marcin Król, Bruno Kruger, Martyna Forycka, Alicja Malinowska, Weronika Skorzybut, Samanta Harhunovska rozegrała mecze w ramach Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Poznaniu przy ulicy Marszałkowskiej 40.

Nasza szkoła po raz pierwszy miała okazję uczestniczyć w takiego typu rozgrywkach, ponieważ na boisku grało niezmiennie trzech chłopców i trzy dziewczęta.

Na początku odbyło się powitanie przybyłych szkół przez nauczycieli wychowania fizycznego i panią dyrektor oraz przedstawiono krótki harmonogram rozgrywek. W początkowej fazie mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym w dwóch grupach do 2-ch wygranych setów do 10 punktów (10 graniczny/ostatni !?).

Ostatecznie zajmujemy 5 miejsce jednak tylko my wiemy jak bardzo zostaliśmy skrzywdzeni brakiem dokładnego regulaminu i konkretnych decyzji sędziowskich.

Mamy wspaniały zespół młodych siatkarzy i siatkarek, którzy mają ogromne serce do gry!!!

Dziękuję za udział i godne reprezentowanie szkoły na zawodach.

Rewanż za rok😊

Opiekun grupy Anna Swoboda

Skip to content