SZKOLNY DZIEŃ KARIERY

17 lutego 2023 roku o godzinie 16:00 z okazji Szkolnego Dnia Kariery gościliśmy w świetlicy szkolnej Absolwentów naszej szkoły. Nasi dawni uczniowie z sentymentem powrócili w mury SP70, aby zachęcić uczniów klas ósmych do świadomego wyboru szkoły ponadpodstawowej – przybliżyli specyfikę wybranych przez siebie szkół, scharakteryzowali profile klas, opowiedzieli o kołach zainteresowań, realizowanych projektach i atmosferze. Absolwenci chętnie dzielili się wrażeniami, odpowiadając na pytania ósmoklasistów tak na forum, jak i podczas  rozmów indywidualnych. Reprezentowali takie szkoły, jak: licea ogólnokształcące I, III, IV, VII, VIII, XIV, XXI, XXVIII, XXIX i technikum, Zespół Szkół Handlowych, Zespół Szkół Mechanicznych z klasa mundurową.

Wśród naszych Absolwentów znaleźli się również tegoroczni maturzyści, za których trzymamy mocno kciuki! J

                                                                                   Organizatorki spotkania

                                                                                   Janina Gruss i Katarzyna Rymaniak

Skip to content