Szkolne Koło Wolontariatu

Podziękowania za przyłączenie się do akcji charytatywnej:)

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do naszej kolejnej akcji, tym razem zbiórki książek, materiałów plastycznych i kosmetycznych dla mieszkańców Domu Dziecka w Gliwicach oraz Specjalistycznej Zawodowej Rodziny Zastępczej w Kołaczycach.

Kontynuowane działania (w ramach zainicjowanej w listopadzie akcji „MIKOŁAJ W KORONIE”) po raz kolejny ukazały, jak nasza szkolna społeczność jest otwarta, gotowa do pomocy, chętna do współpracy. Spłynęło wiele darów i zostało napisanych kilka kartek do mieszkańców obu Domów. Przedstawiciele Przyjaciół Szkolnego Koła Wolontariatu okazali się jak zawsze niezawodni i zajęli się spakowaniem oraz wysłaniem paczek.

           Mamy nadzieję, że przygotowane prezenty sprawiły radość obdarowanym i na ich twarzach pojawił się uśmiech.

                                                                   Opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu: A. Pułkowska, M. Lisowska

Skip to content