Podziękowania Szlachetna Paczka oraz Gwiazdor dla Seniora

Szanowni Państwo, 

z całego serca chciałabym podziękować za Państwa nieocenioną pomoc i zaangażowanie w akcje Szlachetna Paczka oraz Gwiazdor dla Seniora.

Dzięki Państwu udało się uzbierać i przekazać Pani Annie 9 dużych paczek z różnymi produktami, natomiast Seniorzy z Domu Pomocy Społecznej w Chodzieży otrzymają 110 paczek z ciepłymi skarpetami, czekoladami i wykonanymi przez uczniów świątecznymi kartkami. Państwa życzliwość sprawi, że na twarzy Pani Ani i wielu Seniorów zagości uśmiech! 

Jeszcze raz dziękuję za okazane serce i hojność! Pamiętajmy – dobro zawsze powraca 🙂

Chciałabym również życzyć Państwu spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, odpoczynku od codziennego zgiełku oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!

Pozdrawiam serdecznie i świątecznie

Maria Michalak

Skip to content