Szkolny Siatkarski Turniej im. Mikołaja Kopernika 03.04.2023

W związku z obchodami święta naszego patrona dnia 3 kwietnia 2023r na terenie naszej placówki odbył się Szkolny Siatkarski Turniej im. Mikołaja Kopernika. Do turnieju zgłosiło się 12 par męskich. Na początku odbyło się losowanie. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B gdzie rozegrano mecze systemem każdy z każdym, jednego seta do 25pkt. Po tym etapie w zależności od zajętego miejsca w grupie rozegraliśmy mecze o miejsca 5-12 (set 25pkt) mecze o miejsca 1-2 i 3-4 (dwa sety do 25pkt, w przypadku remisu tie-break 15pkt).

Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz pamiątkową koszulkę ufundowaną i przygotowaną przez Radę Rodziców!!!Najlepsze miejsca 1-3 nagrody rzeczowe.

1 miejsce Wiktor Strzelczyk, Hubert Falkowski

2 miejsce Jan Wierzbiński, Antoni Tatarkiewicz

3 miejsce Franciszek Solarek, Borys Olszewski

4 miejsce Wojtek Hyczko, Marcin Stawicki

5 miejsce Piotr Miszczak, Mateusz Skowroński

6 miejsce Tymon Zawadzki, Dominik Wielogórski

7 miejsce Nikodem Topolski, Dominik Betcher

8 miejsce Szymon Brzeźniak, Antoni Bocheński

9 miejsce Kuba Nowaczyk, Franciszek Cypryański

10miejsce Franciszek Szewczak, Mateusz Chudziński

11 miejsce Franciszek Kurowski, Stanisław Stroiński

12 miejsce Bruno Przybyła, Cyprian Rynarzewski

Osobne podziękowania dla naszych dzisiejszych sędziów: Katarzyny Olejniczak i Ziemowita Urbaniaka.

Wszystkim gratuluję uzyskanych wyników i dziękuję za wspólną grę.

Organizator Anna Swoboda