Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III

„Wiersze, wierszyki rodzinne”

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w Szkolnym Konkursie Recytatorskim, którego celem jest kształtowanie postaw prorodzinnych i respektowanie norm społecznych.

Uczniowie przygotowują wybrany przez siebie wiersz poruszający tematykę związaną z relacjami w rodzinie lub opisujący członków rodziny.

Mogą to być utwory między innymi Jana Brzechwy, Michała Rusinka, Natalii Usenko, Danuty Wawiłow.

Zgłoszenia uczniowie kierują do wychowawcy, który drogą klasowych eliminacji wytypuje 3 lub 4 osoby do szkolnego etapu.

Termin klasowych eliminacji upływa 6 grudnia 2022 r.

Termin konkursu szkolnego: 13 grudnia 2022 roku od godziny 11.00 do 12.30 w bibliotece szkolnej.

Zachęcamy do udziału w konkursie 😊

Anna Hoffmann i Aleksandra Pułkowska