Nauczyciele

PrzedmiotNazwisko nauczyciela Wychowawstwo klasy/
oraz klasy w których nauczyciel naucza w roku 2021/2022/
EWS mgr Dorota Filimonowicz/Dorota Nowak-Staszczak
mgr Lena Chojnacka
mgr Barbara Sowa
mgr Anna Hoffmann
mgr Joanna Konieczna
mgr Dorota Zawalska-Kowalik
1a
1b
2a
2b
3a
3b
zyk polskimgr Danuta Bystrzyńska
mgr Anna Czajewicz
mgr Izabela Nicke
mgr Weronika Kosmalska
6c /6c,7e, 8a, 8c
5a/5a,4a,4b,8d
6b/6b, 5b,7c, 8b,
7b/7b, 7a, 7d
Język angielski
mgr Kinga Kruszewska-Kościuszenko
mgr Janina Gruss
mgr Katarzyna Rymaniak

4b, 5a, 8a,
7d/7d,1a,1b, 2a, 3b, 8b, 8c, 8d
7e /7e,2b,3a, 4a, 5b, 6b, 7a, 7c
Język niemieckimgr Alicja Cylka
mgr Danuta Walczak
5b, 6c, 8a, 8b, 8c, 8d
7a,7b,7c,7d,7e
Matematykamgr Małgorzata Lisowska
mgr Anna Kaszuba
mgr Danuta Skiba
8d/8d,4a, 6b, 7b,7c,7e
5b/5b, 4b, 7a,7d,8c
5a,8a,8b
Przyroda
Biologia
Biologia
Geografia
Chemia
Fizyka
Doradztwo zawodowe
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Dżamila Piechocka
mgr Agnieszka Bielska
mgr Joanna Płóciniczak
mgr Maciej Szostak
mgr Agata Elbanowska
lic. Anna Woźniak
mgr Małgorzata Kaczmarek
mgr Katarzyna Marciniak
4a,4b
4a/5a,5b,6b,7a,7b,7c,7d,7e,8a,8b,8c,8d
4b/6c,7b,7c,7d,7e,8a,8b,8c,8d
7a/5a,5b,6b
7a,7b,7c,7d, 7e,8a, 8b, 8c, 8d
7a, 7b, 7c, 7d, 7e,8a, 8b, 8c, 8d
7a, 7b, 7c, 7d, 7e8a, 8b, 8c, 8d
8a, 8b, 8c, 8d
WDŻmgr Agnieszka Bielska4a,4b,5a,5b,6b,6c,7a,7b,7c,7d,7e,8a,8b,8c,8d
Historia


Wiedza o społeczeństwie
mgr Mariola Sieradzka
mgr Katarzyna Polus
mgr Weronika Kosmalska

4a,4b,5a,5b,6c
8a/8a,6b,7a,7b,7c,7d,7e,8b,8c,8d
8a,8b,8c,8d,
Plastyka
Muzyka
mgr Wioleta Zgaińska
mgr Wioleta Zgaińska
7c/7c,4a,4b,5a,5b,6b,6c,7a,7b,7c,7d,7e
4a,4b,5a,5b,6b,6c,7a,7b,7c,7d,7e
Informatykamgr Jarosław Bruch
dr Wojciech Musiał
4a,4b,6b,6c,7e,8b
8c/8c,5a,5b,7a,7b,7c,7d,8a,8b,8d
Technikamgr Karolina Kmieciak4a,4b,5a,5b,6b,6c
Wychowanie fizycznemgr Regina Busza
mgr Grzegorz Nitschke
mgr Anna Swoboda
mgr Maciej Szostak
8b/8ab chł.,8bc dz.
4ab chł.,5ab dz.,6bc dz.,7cd dz.,7e dz.,8ad dz.
4ab dz.,5ab chł.,6bc chł.,7de chł.,7c chł.,8cd chł.
7ab dz., 7ab chł.,7cd dz.
 Religiamgr Emilia Marciniak
mgr s. Barbara Nowecka
1a,1b,2a,2b,4a,4b,5a,5b,6c,8c,8d
3a,3b,6b,7a,7b,7c,7d,7e,8a,8b
Wychowawcy  w świetlicymgr Maria Smoluch -kierownik
mgr Jarosław Bruch
mgr Mirosława Jędrzejczak
mgr Katarzyna Matuszewska
mgr Grzegorz Nitschke
mgr Dżamila Piechocka
mgr Aleksandra Pułkowska
mgr Lucyna Szymańska
mgr Sylwia Świątek
mgr Danuta Walczak
l
 Imię i nazwisko nauczyciela Termin dyżuru dla rodziców – po uprzednim umówieniu przez Mobidziennik (w zależności od potrzeb – stacjonarnie lub online)
1. psycholog szkolny – Stella Busz-Bogusławska Wtorek 15.00-16.00
2. psycholog szkolny –  Katarzyna Sasiak Wtorek 8.00-9.00
3. pedagog szkolny – Edyta Kita III pon. m-ca 17.30-18.30, czwartek 14.30-15.30, środa 7.30-8.30
4. Bielska Agnieszka I czwartek miesiąca 8.50-9.40
5. Bruch JarosławPoniedziałek 8.50 do 9.35 (20.09, 18.10, 22.11, 20.12, 10.01).
6. Bystrzyńska Danuta I poniedziałek miesiąca 15.00-15.45, I czwartek miesiąca 8.00-8.45
7. Chojnacka Lena I piątek miesiąca 8.50-9.35
8. Cylka Alicja Wtorek 10.45-11.30
9. Czajewicz AnnaŚroda 12.40-13.25 (15.09, 13.10, 17.11,8.12,12.01,16.02,16.03,6.04,11.05,8.06)
10. Elbanowska Agata II piątek miesiąca 11.35-12.20
11. Filimonowicz Dorota I czwartek miesiąca 9.40-10.25
12. Gruss Janina I czwartek miesiąca 8.50-9.40
13.Hoffmann Anna I pracujący pon. miesiąca 12.40-13.25
14. Kaszuba Anna Ostatnia środa miesiąca 10.45-11.30 (29.09, 27.10, 24.11,22.12, 23.02, 30.03,27.04,25.05,22.06)
15. Kmieciak Karolina Czwartek 8.00-8.45 (30.09, 28.10, 25.11, 16.12.)
16. Konieczna Joanna I wtorek miesiąca 10.45-11.30
17. Kosmalska Weronika II wtorek miesiąca 9.40-10.40)
18. Kucharczyk-Busza Regina I środa miesiąca 13.40-14.25
19. Lisowska Małgorzata Piątek 13.40-14.25 (24.09, 29.10, 26.11, 17.12, 14.01, 25.02, 25.03, 29.04, 27.05, 10.06)
20. Marciniak Emilia I czwartek miesiąca 8.50 – 9.35.
21. Marciniak Katarzyna II środa miesiąca 15.00-16.00
22. Musiał Wojciech I poniedziałek miesiąca 17.00 – 18.00
23. Nicke Izabela I czwartek miesiąca 8.50-9.40
24.Nitschke Grzegorz urlop
25.Nowak-Staszczak Dorota urlop
26. Nowecka Barbara Ostatni piątek miesiąca 9.40 -10.25
27. Piechocka DżamilaI piątek miesiąca 11.15 -12.00
28. Płóciniczak Joanna Ostatnia środa miesiąca 11.40-12.40
29. Polus Katarzyna I poniedziałek miesiąca 10.45-11.30
30. Rymaniak Katarzyna Czwartek 9.40- 10.25 (30.09, 28.10, 25.11, 16.12, 24.02, 31.03, 28.04, 19.05, 9.06)
31. Sieradzka Mariola Czwartki 10.00 -11.00 (30.09, 28.10, 25.11, 16.12, 24.02, 24.03, 21.04, 26.05)
32. Sowa Barbara Wtorek 05.10, 2.11, 7.12, 1.03, 4.04,10.05
33. Swoboda Anna I piątek miesiąca 12.40-13.25
34. Szostak Maciej I poniedziałek miesiąca 15.20 -16.05
35. Walczak Danuta I poniedziałek miesiąca 9.40 -10.25
36.Woźniak Anna I środa miesiąca 18.00-19.00
37. Zawalska-Kowalik Dorota Środa godz. 8.50-9.35
38. Zgaińska Wioleta I poniedziałek miesiąca 9.40 – 10.25
Skip to content