FINAŁ POZNAŃSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

14.03.2024

Reprezentacja szkoły w składzie: Martyna Forycka, Weronika Skorzybut, Nadia Markowska, Agata Mierzejewska, Alicja Malinowska (kapitan), Lena Łukowska, Klara Stryczyńska rozegrała mecze finałowe w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt.

Wyniki końcowe:

1 miejsce SP 15 Poznań UKS Hetman Sobieski

2 miejsce SP 69 Poznań Klub SKF Poznań

3 miejsce SP 29 Poznań UKS Jedynka Poznań/SP 29 Poznań

4 miejsce SP 70 Poznań

Warto dodać, że reprezentacja zagrała najlepiej jak mogła, jednak ciężko rywalizować z Uczniowskimi Klubami Sportowymi. Dziewczęta zasługują na słowa uznania za to, że znalazły się w gronie najlepszych szkół miasta Poznania i zajęły IV miejsce w tych rozgrywkach.

Jest to pierwszy w historii szkoły tak wysoki sukces w żeńskiej siatkówce!!!

BRAWO DZIEWCZĘTA!!!

Opiekun grupy Anna Swoboda

Skip to content