ENEA MINI CUP 2023 13.12.2023

Najmłodsza szkolna siatkarska reprezentacja klas czwartych wzięła udział w cyklu zawodów  Enea Mini Cup organizowanych przez klub Energetyk Poznań.

Za nami pierwszy turniej 13.12.2023.

Zawody odbywały się obiektach sportowych POSiR  przy ulicy Jana Spychalskiego 34.

SKŁAD REPREZENTACJI

Natasza Swoboda, Ewa Rajewska, Nina Andrzejewska, Barbara Cypryańska, Aleksander Olszewski, Tymon Markowski, Kuba Mańkowski.

Nasi najmłodsi siatkarze rywalizowali w grze singlowej czy jeden na jednego. Nie było obowiązku bezpośredniego odbicia nad siatką w czasie gry. Jednak nasi uczniowie poczynili ogromne postępy od zeszłego roku i coraz więcej piłek było przebijanych bezpośrednio nad siatką. Uczniowie nie mieli najmniejszego problemu z wprowadzeniem piłki do gry (rzut nad siatką)!!!!Ilość wygrany bezpośrednich spotkań świadczy o naszej sile!!! Dodam tylko, że przyszło nam mierzyć się z klubem sportowym Energetyk Poznań oraz klasami sportowymi o profilu siatkarskim. Nasi uczniowie dali sobie doskonale radę!!!!

BRAWO WY!!!!!

Kolejne doświadczenie na parkietach siatkarskich zdobyte😊

Najważniejsze aby czerpać radość z uprawiania sportu😊

Opiekun grupy: Julia Swoboda

Opiekun z ramienia rodziców: Magdalena Markowska

Dziękuję!!!

Skip to content